AKİK MARİNA

Toplam 36 daireden oluşan bu projemizde deniz ve güneş ayağınızın altında olacak,akik inşaat olarak  size şehrin gürültüsü ve stresinden uzak huzur ve güvenli bir yaşam sunuyoruz.

AKİK VADİ KONAKLARI

Toplam 30 daire 2 bloktan oluşan bu projemiz beylikdüzü yaşam vadisinin dibinde yer almaktadır.Projemizin yapılacağı muhit oldukça nezih bir ortam olup ailenizle güvenli ve konforlu bir yaşam süreceğiniz bir yerdedir.

VADİ EVLERİ 2

Yaşam vadisinin kıyısında bahçe nizamlı geniş daireleriyle hayatın tadını çıkarabileceğiniz bir ortam kısacası aradığınız her şey bu projemizde var.

Marina Villaları

Marina Villaları

E Marina Villaları en iyisini arayanlar için !! E Marina Villaları’nı bu kadar arzu edilebilir kılan şeyleri görün. E marina villarında deniz ayağınızın altında kalıcak. Ultra lüks villalardan oluşan bu projemizde konforunuz ve ihtiyacınız açısından herşey düşünülmüş olup size düşünecek hiçbirşey bırakılmamıştır.


Özellikleri

  • 600m yeşil alan
  • 550 kapalı alan
  • Müstakil
  • Asansörlü
  • Kapalı otopark

EZBER İŞ MERKEZİ

Ezber İş Merkezi

7 katlı
3200 m2 kapalı alan
Bölgenin en prestijli yerinde bulunan bu projemiz 7 katlı komple iş merkezi olarak tasarlanmıştır. Esenyurt meydanda toplamda 3200 m2 kapalı alan üzerine projelendirilmiş ve bölgenin en lüks iş merkezleri arasında yerini almıştır.

VADİ EVLERİ

VADİ EVLERİ

Akik inşaat olarak bu projemizde yine huzurlu ve güvenli yaşanacak alanlar inşa etmeye devam ediyoruz.

Bu projemiz yatay mimariye uygun 4 katlı olarak,dairelerimiz sıkı ve dar alanlardan uzak konforlu bir şekilde yaşayabileceğiniz tarzda tasarlanmıştır.

Bütün dairelerimiz akıllı ev sistemiyle dizayn edilmiş ve konforunuz için herşey düşünülmüştür.

Bölgemiz geleceği parlak ve yatırıma uygun bölgelerden olup gelecekte prim yapacak yerlerin arasına girmiştir. Yaşam vadisi’ne komşu olan projemiz geleceği parlak ve yatırıma uygundur. Bunu gözeterek bu projemizde her türlü işe uygun kiralık dükkanlarımız mevcuttur.