Firmamız hakkında

Akik İnşaat 1977 yılında kurulmuş olup Turizm, İnşaat, Tekstil, Ev Gereçleri, Yapı Malzemeleri alanlarında bugüne kadar en iyi şekilde hizmet vermiştir. 40 yıllık varlığı güvene dayanan şirketimizin genç girişimci yöneticileride aynı güven ve özveri ile çalışmalarını inşaat alanında devam etmektedir.
En büyük amacı ve azmin kaynağı güven olan Akik İnşaat fizibilite çalışmalarını arsa araştırmalarını geleceği de düşünerek arkasında sağlam yapılar bırakmak önceliği ile alanındaki öncülüğü devam ettirmektedir..

Misyonumuz

Yıllardır faaliyette olduğumuz her iş alanında olumlu sonuç aldığımız ve gurur duyduğumuz müşteri memnuniyetimizi daha üst noktalara taşımak hedeflerimizde ve ideallerimizdendir. İnşaat alanında kaliteli, güvenli, konforlu ve gelecek neslimizi düşünerek doğa ile iç içe yapılar inşa etmek önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Ülkemizde önde gelen inşaat firmalarından biri olarak bireyleri doğanın içinden koparmadan, güvenli ve çağımızın teknolojisi ile adım adım ilerlemek öncülüğümüzdür. Genç girişimcilerimizin idealleri ve yapacakları sayesinde yurt dışı da dahil ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmek en büyük amacımızdır. Her kesimden insana hitap ederek ülkemizin ekonomisine ve istihdam sağlamayı amaç etmişizdir.

 

Sözümüz ve Değerlerimiz

Bizler Akik Grup İnşaat olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kalite ve mütevazi yaşam alanları inşa etmekteyiz ve bununla gurur duymaktayız. Önceliğimiz her toplumda yaşayan ailelerin ev sahibi olmasına yardımcı olmaktır. Çevreye karşı duyarlı bireylerin refah düzeyine saygılı her girişimimizle ülkemizin ekonomisine katkı sağlamayı amaç edindik.
Akik İnşaat
Yönetim Kurulu Başkan
ı.